Domowa Cukiernia to miejsce tworzenia z pasji do cukiernictwa, dbałości o jakość składników, a wszystkie produkty oferowane są wyłącznie świeżo wypieczone.

N

asz zakład spełnia wszelkie warunki niezbędne do produkcji wysokiej jakości wyrobów

cukierniczych. Jako właściciel i Mistrz Cukiernictwa o bogatym doświadczeniu nadzoruję codzienną pracę w zakładzie, aby zapewnić najwyższy standard i niezmienną jakość oferowanych produktów. Zespół pracowników Cukierni Domowej tworzą wyspecjalizowani fachowcy, posiadający niezbędne przeszkolenie i umiejętności. Nasza Cukiernia jest jedyną tego typu pracownią w Kołobrzegu i całym regionie, co pozwala wprowadzić nową jakość dla naszych klientów.

Proponujemy Państwu szerokie możliwości współpracy, jesteśmy elastyczni i chętnie dopasujemy nasz asortyment do Państwa potrzeb. Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości produktów cukierniczych, takich jak ciastka, ciasta oraz torty wykonywane na indywidualne zamówienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży piekarniczo-cukierniczej, zarówno w zakładach produkcyjnych jak i usługowych, jesteśmy w stanie zapewnić wyroby i obsługę na najwyższym poziomie.

Oferujemy stałą współpracę polegającą na regularnym dostarczaniu wyrobów cukierniczych z naszej pracowni oraz realizację zamówień indywidualnych przygotowywanych na specjalne okazje. Oferujemy bogaty wybór nowoczesnych jak i tradycyjnych produktów, które łączą wysokie walory smakowe i estetyczne.

Tort komunijny
"Sernik kupiony kolejny raz i ponownie ten sam doskonały smak. Polecam"
Monika
"Dzięki za torcik, był pyszny. Idealna kompozycja owoców sprawiła, że był w sam raz jeśli chodzi o słodkość"
Monika